Магазин товарів для
свята FUNFAN

м. Львів

вул. Городоцька, 103

+38 068 38 38 050

вул. Володимира Великого, 123

+38 067 122 11 88

пн-пт з 10:00 до 19:00

сб, нд. з 10:00 до 17:00

!інтернет-магазин у неділю не працює!

(інтернет—магазин) +38 097 900 88 14

+38 066 359 55 66

+38 093 440 11 88

Піратська вечірка

Хіба залишилася хочаб одна людина, яка б ще не подивився "Піратів Карибського моря»? Це дуже сумнівно … І, напевно, багато хто просто зачарований Джеком Горобцем, його «хвацьким» життям і захоплюючими пригодами — одне іншого цікавіше. Дівчат же зачаровує мужність і явна частка небезпеки, що виходить від цих морських розбійників. Адреналін в парі з романтикою, нові мальовничі місця і дух авантюризму — напевно, саме так багато хто уявляє собі «захоплююче» життя піратів. 
І зовсім не важливо, для якого віку, і за яким конкретно приводом влаштовується піратська вечірка. Сценарій можна продумати самостійно, можна звернутися в агентство, а можна продумати конкурси всією піратською командою. 
Які свята можна відзначати в «компанії піратів»? 
Та практично будь-які. Дні народження, новосілля, новий рік, Хеллоуїн. І навіть звичайні посиденьки з друзями у вихідні дні можна перетворити на захоплюючу пригоду. 
Погодьтеся, що звичайні застілля вже набридли. Неважливо, накриваєте ви вдома святковий стіл або замовляєте місця в кафе. У компанії близьких і коханих людей будь-яке свято пройде на ура, але різноманітність ще ніде не завадила. Звичайно, над організацією тематичної вечірки доведеться подумати, витратити якийсь час, зате всі ваші старання окупляться сторицею, а гості ще довго будуть згадувати, і нахвалювати неординарну ідею. 
Згадайте самі, як в дитинстві з друзями ви легко перевтілювалися, хто в грізних розбійників, хто в прекрасних заручниць, а хто в безстрашних лицарів. Така гра, бувало, тривала цілими днями, а батьки не могли догукатися на вечерю. Невже зараз, будучи вже дорослими людьми, ви не захочете повернутися в дитинство і ще раз «пограти»? 
Будь-яке свято, проведене в стилі піратської вечірки, запам'ятається нестримним веселощами, особливим духом авантюризму і, звичайно, незвичайними фотографіями, де всі гості красуються в тематичних костюмах і навіть може розмахують шаблею замість клавіатури. 
Запрошення. 
З чого зазвичай починається свято? Напевно зі складання списку гостей, після чого ми, як правило, просто дзвонимо друзям, або навіть пишемо повідомлення. А уявіть, як вони здивуються, виявивши в своїй поштовій скриньці, наприклад, пляшку з посланням, написаним на обпаленому по краях папері. Запрошення в такому випадку краще розносити власноруч, а не сподіватися на пошту. 
На жаль, помістити пляшку в поштову скриньку може бути важко. Тоді вручите її особисто в руки потенційному гостю. Але при цьому постарайтеся незворушно зберігати загадковий вигляд, щоб відразу заінтригувати друзів. Якщо ж вам більше подобається варіант з поштовою скринькою, пляшку можна замінити конвертом. 
Костюми. 
Вечірки в піратському стилі хороші тим, що ні вам, ні гостям не доведеться сильно витрачатися на костюми. Напевно у багатьох є літні джинсові шорти з модними розрізами, а тільняшки та шкіряні пояси обійдуться точно дешевше, ніж вечірні сукні або суворі костюми. На довершення образу попросіть у дітей або племінників іграшковий пістолет чи шаблю, одягніть бандану або пов'язку на око. 
До речі, чоловікам можна підготуватися до веселощів заздалегідь і відростити недбалу триденну щетину. 
Стіл і інтер'єр 
Для вечірки в піратському стилі зовсім не потрібно готувати перше, друге і компот. Тут скоріше підійде фуршет з великим вибором закусок, а найкраще морепродуктів. Розставте кілька маленьких столиків з їжею і напоями, але не забувайте, що ви — господиня, хоч і така неординарна. Тому стежте, щоб тарілки не були порожніми, а гості — голодними. 
Світло бажано зробити приглушеним, дивани і крісла можна застелити темною тканиною і накидати маленьких подушок. Напевно не варто надто турбуватися про деталі інтер'єру: у сутінках все одно нічого не видно. Краще продумайте розваги для своїх гостей, щоб їм не довелося нудьгувати і просто витріщатися по сторонах. 
Розваги. 
Сценарій піратської вечірки для дорослих не такий вже і складний, як може здатися на перший погляд. Конкурсів, ігор та розваг в цій тематиці дійсно багато. 
Наприклад, можна перед входом повісити плакат Веселого Роджера, а кожен вхідний (або хоча б група вхідних) нехай згадає, або на худий кінець, сам придумає загадку, считалочку або віршик про піратів. 
Ще можна гостей розділити на команди, наприклад, за місцем посадки (диван, крісла, пуфики в кутах кімнати) або за статевою ознакою, головне, щоб всі були задоволені і комфортно відчували себе в своїй команді. 
Конкурси для вечірки настільки різноманітні, що веселощів і позитиву вистачить на довгий час. Давайте розглянемо декілька з них: 
Кістяна нога. Всі учасники поділяються на дві команди, в кожній з яких вибирається капітан. Команди влаштовуються один проти одного і знімають по одному черевику або туфлі. Все взуття звалюється в купу в середині кімнати (можна додати і парочку зайвих черевиків). Завдання капітана — взути своїх підопічних. Хто швидше впорався, той і переможець. 
Скарби на морському дні. До кімнати вноситься великий таз з водою. У нього потрібно кинути яблука. Потім по черзі пірати з різних команд намагаються зловити фрукти за певну кількість часу. Переможцем вважається та команда, яка знайшла і виловила більше «скарбів». 
І пляшка рому … Потрібно наповнити дві однакові ємності будь-яким напоєм. І по сигналу команди починають пити свій «ром» за допомогою трубочок. У кого швидше вийти осушити кубок, той і перемагає. 
Конкурси можна перераховувати до безкінечності. Всі вони веселі і здатні надовго розвеселити ваших гостей. Звичайно, до будь-якого свята треба готуватися заздалегідь, запастися необхідними продуктами, інвентарем і, природно, призами.
Повірте, коли люди зустрічаються в неофіційній обстановці (не за загальним столом в тому числі), вони легше знаходять спільну мову, а тематичні конкурси та розваги дають гарантію, що нудно і самотньо не буде нікому.